[Firma] MYCIE CIŚNIENIOWE - PERŁA SERWIS


Szczegóły

Perła Serwis to firma działająca na rynku kilka lat i odnosząca sukcesy w zakresie mycia ciśnieniowego. Jeśli twój dach wymaga malowania, nie pamiętasz jakiego koloru masz kostkę na tarasie, a elewacja staje się czarna od brudu i kurzu zapraszamy do zapoznania się naszą rozbudowaną ofertą.

Pracujemy dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nasz sprzęt radzi sobie niezależnie od dostępu do energii elektrycznej, jedyne czego potrzebujemy to podpięcie do wody. Nasza myjka ciśnieniowa, która pracuje na 330 barach oraz 100 stopniach Celsjusza bardzo dobrze radzi sobie z różnymi zabrudzeniami i dzięki temu jest bezpieczna dla twojego ogrodu oraz powierzchni, które myjemy. Gdy zabrudzenia są silne, używamy konkretnej chemii, która nie szkodzi środowisku, a działa na takie zanieczyszczenia jak rdza czy plamy olejowe.

Pracujemy na kostkach brukowych, granitowych, betonowych, kamieniu, piaskowcu i wielu innych. Po dokładnym myciu oferujemy impregnację kostki, która wydłuża efekt mycia oraz jej żywotność. Posiadamy również zabezpieczenia hydrofobowe, z których najchętniej korzystają klienci.

Dzięki szkoleniom z zakresu alpinizmu wysokościowego możemy pracować podczas mycia dachów i ich odnawiania. Doświadczenie pozwala pracować nam na dachówkach cementowych, betonowych, ceramicznych, blachodachówkach oraz gontach bitumicznych.

Uprawnienia do obsługi podnośników koszowych sprawiają, że nasza oferta obejmuje również mycie elewacji budynków z tynku cienkowarstwowego, kamienia naturalnego, piaskowca, PCV, drewna i innych. Specjalizujemy się w usuwaniu graffiti, zabrudzeń komunikacyjnych, biologicznych i atmosferycznych.

Nasze realizacje dostępne są na facebooku: facebook.com/perlaserwis/
Do kontaktu zapraszamy przez stronę internetową www.perlaserwis.pl, na której też znajduje się pełna oferta lub pod numerem telefonu 725 789 289
Informujemy, że każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i nie korzystamy z usług
podwykonawców.
Nazwa (Usługa) MYCIE CIŚNIENIOWE - PERŁA SERWIS
Ogłoszenie prywatne
Dodano 22.07.2021
Miasto Wrocław
Województwo Dolnośląskie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię