[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń czyszczących. Trudnimy się wypożyczaniem sprzętów do prania ekstrakcyjnego. W wypożyczalni mamy sprzęty do prania marki Karcher. Wszystkie urządzenia są co jakiś czas serwisowane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z ekstraktorem otrzymujesz dwie ssawki: do czyszczenia narożników a także do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Jest możliwość użyczenia na dobę lub na sobotę i niedzielę. Sprzęt można odebrać bezpłatnie w biurze przedsiębiorstwa. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Zielonce czy Duchnowie dowozimy i zabieramy odkurzacz wprost do domu.

Trzeba czyścić fotele zwykle co pół roku. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można zachować przyzwoity wygląd dywanu. W środku materiału gromadzi się duża ilość roztoczy. Ponadto zaświniona sofa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy na ogół zalecają czyszczenie tapicerki metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu tapicerki roztworem wody i płynu do prania. To łatwa i nad wyraz skuteczna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy możliwe jest wypranie różnorodnych zabrudzeń z wykładziny? W zdecydowanej większości tak. Starannie dopasowana metoda wraz z odpowiednim sprzętem oraz dobrymi proszkami czyszczącymi pozwala usunąć wyjątkowo trwałe plamy, jakie źle wpływały na „look” kanapy.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię