[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do sporządzenia podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa firmy Sika świetnie sprawdzi się w warunkach klimatu przeważającego w polskim Państwie - bardzo wielkie różnice temperatur lato/zima.
System plastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej instytucji Sika, która słynie z ciągliwych ustrojów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych produktów w sprawie elastyczności, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą chromatyczną warstwę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 kolorach. Całość zamyka bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią powłokę hydroizolacyjną i naraz posadzkę dekoracyjną.
Żywicę nakładamy walcem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z właściwą rezerwą, żeby nie umalować obwodu nie objętego zakresem robót (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć tylko mechanicznie). W uproszczeniu można powiedzieć, że kalafonia Sikafloor 400N jest niczym specjalistyczna farbka do betonu do utworzenia posadzki dekoracyjnej.
Kalafonie sprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na obrębie całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć nawet przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.07.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię