[Firma] Schody z drewna do domu na zamówienie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy solidne schody drewniane na wymiar. Jeżeli poszukujesz stylowe, dobrze wykonane schody do przedpokoju to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Stolarnia Drewdom wytwarza schody z drewna już od od ponad 3 dekad – zlokalizowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z potężnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie przekłada się na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Fima Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Obszar działa firmy to wschodnia część kraju.

Dlaczego schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie komponuje się z zielenią, szklanymi detalami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie wygląda, nawet po wielu latach. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, oraz wejście na stronę internetową, gdzie jest udostępniona galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do domu na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię