[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się rzeczywiście bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących speców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Szpital wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jednak również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię